ZOO MUMBA

Zoo Mumba

Mumba to zabawna gra, w której weźmiemy pod sterowanie najprawdziwszy ogród zoologiczny. Tytuł ten wyszedł spod ręki , firmy która odpowiada także za pozycję Farmerama.

W grze znajdziemy więc wspaniałą oprawę graficzną przeplataną szeregiem dźwięków i odgłosów wydawanych czy to przez zwierzęta, czy w związku z naszymi działaniami. Początkowo otrzymujemy do dyspozycji pusty areał ziemi, który urządzamy tylko i wyłącznie według własnego upodobania. Całość rozgrywki polega na tym, aby przygotować ogród w sposób aprobowany przez przybywających do niego gości. Pomoże nam w tym pakiet wszelkich udogodnień dla zwierząt, jak bagniste oczko dla tych, którzy lubią taplać się w błocie czy zaśnieżone pole dla mocno zarośniętych mieszkańców zoo.

Odpowiednio wysokie zadowolenie naszych podopiecznych ma swoje odzwierciedlenie w hojności przybywających do ogrodu zoologicznego gości, którzy chętnie materialnie wspomogą nasze działania. We wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych i opiekuńczych gracza może wspierać rzesza najmowanych pracowników, co pozwoli skupić się dyrektorowi zoo tylko i wyłącznie na aspekcie administracyjnym.

Producenci gry przygotowali także szereg zadań, których realizacja przynosi wiele korzyści. Walutą premium z grze są zoolągi, które możemy wymienić na unikatowe gatunki zwierząt, spożytkować jako walutę standardową – misiogrosze lub wymienić na konto premium.

One Response to ZOO MUMBA

  1. supergry-24 pisze:

    Ta gierka również jest Super 😉 Ogólnie warto w nią pograć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.