ZIELONE IMPERIUM

Zielone Imperium

to humorystyczna symulacja ekonomiczna, w której stajemy się zarządcami magicznego ogrodu.  Wszelkie prowadzone w ogrodzie prace wykonywane są za pomocą najmowanych przez gracza wesołych skrzatów. Wyręczają nas one w sianiu, sadzeniu,  a w konsekwencji także zbieraniu plonów.

Gra została wyposażona w rozbudowany system handlu i możliwość rozwoju metod uprawy. Wszelkie decyzje odnośnie zasiewu pozostają wyłącznie w gestii samego gracza, któremu dano możliwość wyboru spośród licznych typów roślin uprawnych. Głównym źródłem zysków w grze jest realizacja zamówień klientów, którzy odwiedzają nasz rajski ogród. W grze nie zabrakło także możliwości wkroczenia na szarą strefę, relacje z innymi graczami nie ograniczają się wyłącznie do wymiany doświadczeń czy handlu. Wredny lub zdenerwowany w wyniku naszych działań sąsiad może zapuścić nam do ogrodu kreta, który skutecznie wyniszczy nasze uprawy.

Zielone imperium to zdecydowanie długoterminowa pozycja, która daje graczom szansę odetchnięcia od przepełnionego klimatem wojny świata gier.

One Response to ZIELONE IMPERIUM

  1. supergry-24 pisze:

    Sporo grałem w tą gierkę i świetnie spędziłem w niej czas, poznałem mnóstwo ludzi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.