War Thunder

War Thunder to utrzymana w myśli gry MMO symulacja lotnicza studia Gaijin Entertainment, w której wcielamy się w rolę pilota maszyny z okresu II Wojny Światowej.
Będziesz mógł wybierać z bogatego wachlarza udostępnionych maszyn, które to podczas wojny wytrwale służyły pilotom armii każdej ze stron konfliktu.
Twoja skuteczność zostanie oceniona na bazie należnych ci punktów doświadczenia, które to stanowią w rozgrywce walutę i pozwalają na wymianę podzespołów naszej maszyny latającej lub zakup nowego samolotu.
Twoje zwycięstwo nie leży jedynie w maszynie, bo wiedza i umiejętności pilota przewyższają każdy postęp technologiczny.
Tylko od twojej decyzji zależne jest to czy staniesz w kokpicie szybkiego myśliwca, czy będziesz zobowiązany sterować kolosalne bombowce – z zadaniem niszczenia strategicznych miejsc na zimie wroga.
Kluczem do sukcesu jest także oddana współpraca z innymi, uczestniczącymi w bitwie lotnikami. Dodatkowo autorzy gry bez przerwy aktualizują portal gry, dostarczając odwiedzającym realnych ciekawostek historycznych, które dodają grze niepowtarzalnego klimatu.

Więc nie czekaj ani minuty, wskakuj do kokpitu i ruszaj na podbój przestworzy, dla powodzenia reprezentowanej przez Ciebie nacji.

One Response to War Thunder

  1. supergry-24 pisze:

    Nie grałem ale słyszałem dobre opinie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.