THE WEST

The West

czeka na ciebie i liczy na twoje działanie. Stań do pojedynku z pozostałymi kowbojami i daj świadectwo swoich umiejętności!

W grze przenosimy się do okresu wzmożonej kolonizacji dzikiej prerii i wcielamy się w rolę kowboja, który przybywa tutaj w poszukiwaniu sławy i . Swoją postać kształtujemy od podstaw według własnego pomysłu, wybieramy dla niej klasę, ustalamy wygląd zewnętrzny i rozdajemy dla niej pierwsze punkty umiejętności.  

Najważniejszym elementem , które w grze zostało zaprojektowane jako wszelkiego rodzaju prace. Aczkolwiek nie zawsze tak musi być, świat dzikiego zachodu jest pełen ludzi, którzy szukają bogactwa w mniej konwencjonalny sposób. Wtedy przyjdzie ci stanąć do pojedynku w obronie własnego honoru lub realizując zlecone nam zadanie.

System został zaprojektowany w taki sposób, że mamy pełną kontrolę nad tym, jak prowadzona przez nas postać zachowa się w walce. Przed każdą rundą dokonujemy modyfikacji ustawień i priorytetów. Formą organizacji graczy są miasta, do których możemy dołączyć lub założyć własne. Miasta to wspólnota graczy, która wspólnie zbiera na rozbudowę i zagospodarowanie osady. Dzięki The West stały się jeszcze bardziej ubogacone.

Wielu już żyje w luksusie i nie musi martwić się o swoje jutro, czy jesteś na tyle odważny, by dołączyć do tego świata i zakłócić ich spokój?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.