THE SETTLERS ONLINE

THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online to niesamowita kontynuacja w realiach przeglądarkowych popularnej na całym świecie serii Settlers, która pod szyldem studia Blue Byte ubogaca rynek gier już od 1993 roku.

Settlers Online jest idealnym odzwierciedleniem swoich siostrzanych produkcji strategiczno-ekonomicznych, w których kreujemy średniowieczne imperium i zabiegamy o jego dynamiczny rozwój. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę wcielamy się w rolę władcy, którego poddani pracują wspólnie dla dobra i rozwoju swojego państwa. Do naszych zadań natomiast należy sprawne zarządzanie posiadanymi zasobami ludzkimi i wszystkimi typami surowców, jakie uda nam się wyprodukować, zdobyć i zgromadzić.

Nasi mieszkańcy poza oddaną pracą w służbie swojemu władcy, wymagają także pewnych dóbr dla siebie samych, których dostarczenie im będzie owocowało w przeróżny sposób. Gra została zaprojektowana na bazie poziomów, których osiąganie otwiera nam dostęp do coraz to bardziej zaawansowanych konstrukcji i technologii, jakie możemy wdrożyć w naszą osadę.

Grając w „osadników” nie możemy także zaniedbać aspektu militarnego, gdyż bez odpowiednio wyspecjalizowanego i uzbrojonego wojska nie będziemy w stanie obronić własnej suwerenności, jak i zapewnić sobie możliwości dalszego rozwoju poprzez ekspansję na wrogie tereny. Mapa gry zawiera kilka obiektów, nazywanych bandyckimi obozami, które muszą stać się pierwszym celem naszych militarnych zmagań.

We wszystkich działaniach absolutnie nie musimy czuć się osamotnieni, gdyż dzięki systemowi gildii możemy dołączyć do jednej z nich i znaleźć dla siebie kompanów, gotowych zawalczyć razem z nami w wspólnej sprawie. Przy dużym zaangażowaniu i sprytnie opracowanej strategii gry, już niedługo staniesz się niezwyciężonym władcą, mającym pod swoją kontrolą prawdziwe imperium.

Przy boku pracowitych osadników przekształć początkowo marnie zagospodarowaną wioskę w kwitnące imperium ówczesnych czasów.

2 Responses to THE SETTLERS ONLINE

  1. Mario pisze:

    Świetna gra przez przeglądarkę! Podziwiam twórców za tak piękną grafikę 😉

  2. v1rus pisze:

    Kolejna gra z serii P2W

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.