Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms jest grą MMO, która ze znanej serii gier Twierdza. Podobnie jak poprzednie produkcje, rozgrywka osadzona jest w realiach średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia przygody niezbędne będzie pobranie i zainstalowane jej na naszym PC. Istotnym celem rozgrywki jest dbanie o zaopatrzenie oraz perfekcyjną ochronę naszych miast przed wrogami.

Konstruuj wioski i rozgrywaj walki z pozostałymi władcami zamków. Razem ze swoją armią stajesz w obronie swoich terytoriów i nieustająco powiększasz teren wpływów…Troszczysz się również o kwestie ekonomiczne fortecy i twoich wiosek oraz zorganizuj potężne wojsko, które będzie chronić twoje ziemie. Pamiętaj o dostawach niezbędnych surowców dzięki którym twoja forteca będzie się prawidłowo rozwijała. Wytwarzaj lub kupuj od innych graczy różnego rodzaju surowce, narzędzia i pokarm, dzięki którym zdobędziesz dominację nad przeciwnikami.W grze RTS Stronghold Kingdoms kreujesz postać własnego wodza, który zdobywa umiejętności w trakcie rozgrywki. I tak przeinaczasz się typowego, nieznanego chłopa w pana, który cieszy się dużą sławą i poważaniem. Jeśli szczęście będzie ci dopisywać, to będziesz mógł wraz ze własnym silnym wojskiem przejąć rolę hrabiego a nawet króla.
Gra w Stronghold Kingdoms prowadzona jest przy wsparciu obszernego na 20 MB klienta, który umożliwia nam łączność z serwerem gry, niewymagane jest posiadanie pecetowej edycji Stronghold.
Launcher oferuje nam błyskawiczną i darmową aktualizację gry, dzięki czemu na bieżąco uczestniczymy w życiu gry i jej społeczności, bez potrzeby nadmiernego przeznaczania czasu na aktualizację gry.

Nie zwlekaj więc ani sekundy, przystąp do ściągnięcia klienta i już w tej chwili zacznij rozbudowywać własne średniowieczne miasto, które w najbliższym czasie stanie się imperium światowym!

One Response to Stronghold Kingdoms

  1. supergry-24 pisze:

    Gra jest za darmo i jest świetna! Serdecznie pozdrawiam wszystkich graczy ;]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.