STRATIS IMPERIA

Stratis Imperia

Stratis Imperia to nowa polska gra on-line osadzona w realiach II wojny światowej. Główne założenie gry to jak najwierniejsza symulacja gospodarki, polityki oraz mechaniki prowadzenia działań wojennych z tamtego okresu.

Dla osiągnięcia upragnionego celu gracze w obrębie państwa muszą ze sobą ściśle współpracować, rozbudowywać umocnienia, sieć komunikacji, wymieniać towary, sprzęt oraz koordynować działania wojenne. Gra sprawia niesamowitą przyjemność osobom, które interesują się tematyką II wojny światowej, taktyką i strategią.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Możliwość przyłączania się nowych graczy do rozwiniętych prowincji oraz obejmowanie w nich określonych stanowisk rządowych, umożliwia zarządzanie jednym wybranym filarem państwa jak np. gospodarki, edukacja, przemysł czy produkcja uzbrojenia. na której toczy się rozgrywka podzielona została na szereg prowincji, które łącznie dają aż 75 historycznie odwzorowanych państw świata.

Kluczem do sukcesu w grze Stratis Imperia jest współpraca z tysiącami graczy z całego świata jak i logiczne myślenie przy prowadzonych działaniach. Każda błędna, nieprzemyślana decyzja może być brzemienna w skutkach.

Wkrocz do świata Stratis Imperia i rozdaj karty na nowo !

One Response to STRATIS IMPERIA

  1. walko napisał(a):

    Niestesty od piątku nie działa serwer padł nikt si e nie uporał z naprawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.