Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została osadzona w realiach Anime oraz . Tytuł wykonał samodzielny polski zespół. Gra jest bezpłatna i dostępna na przeglądarki internetowe. Gra jest także przystosowana do tego, aby używać jej w wersji na telefon komórkowy.

Gra inspirowana jest tytułami znanych Mang & Anime jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co można zauważyć, chociażby przy kreacji bohatera. Aczkolwiek cała jej istota tworzy w całości oddzielną akcję. Celem rozgrywki jest stworzenie społeczeństwa, które wspólnie podejmie walkę, w celu przeciwstawienia się Jeźdźcom Apokalipsy stanowiącym niebezpieczeństwo dla całej istnieniu tej krainy. Zło w postaci potworów, najrozmaitszej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po świecie. W tym miejscu pojawia się nasz , który ma za zadanie zapobiec całej tej klęsce.

Na początku rozgrywki przychodzi nam wybrać jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras posiada indywidualne atrybuty przejawiające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy zawód specyficzny dla każdej z nich.

W celu zdobycia kolejnych poziomów nie tylko trzeba walczyć z wrogami. Należy rozejrzeć się za różnego rodzaju questami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi zadaniami. Prócz zadań powiązanych z głównym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg wątków pobocznych, które oferują nam wykonywanie questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako zadanie dzienne.

Gra jest światem otwartym i zawiera treści z różnych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się jednak idealnego odwzorowania oryginalnych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każdy gracz mógł napawać się wspólną zabawą poprzez wyrównany poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.