SEAFIGHT

Seafight

Wciel się w rolę bezkompromisowego korsarza i stań do walki w obronie własnego honoru oraz całej załogi. Na twojej drodze nie będziesz ograniczony wyłącznie do spotkań z innymi poszukiwaczami skarbów i zaszczytów, ale twoimi oponentami staną się również mieszkające w najmroczniejszych głębinach mórz i oceanów potwory.

Seafight wprowadza gracza w świat pełen niebezpieczeństw i przygód, których przemierzanie zmierza do objęcia kontroli nad całym wodnym światem. Rozgrywka odbywa się w trójwymiarowej grafice, która umożliwia graczom prowadzenie tułaczych rejsów nie tylko przy akompaniamencie słonecznych promieni, ale także pozwala zatopić się w pełnym grozy, majestatycznym świetle księżyca.

Twórcy zapewnili graczom możliwość wykreowania postaci od podstaw, włączając w to podstawowe cechy i wygląd zewnętrzny. Do zadań kapitana nie należy tylko i wyłącznie walka z coraz to nowymi i silniejszymi przeciwnikami, ale także umiejętność sprawnej administracji kontrolowaną przez niego jednostką. Gracz zobowiązany więc jest do przeprowadzania wszelkich napraw statku, jak również uzupełniania zapasów produktów spożywczych i materiałów niezbędnych do prowadzenia bitew.

Daj świadectwo swojej odwagi i zdolności przywódczych, zagłęb się w mroczny, piracki świat i zostań legendarnym korsarzem, którego męstwo będą opiewały pochwalne hymny wszystkich pokoleń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.