PIRATE STORM

Pirate Storm

Dzięki grze wcielimy się w walecznego kapitana pirackiego okrętu. Rejs po wodach i oceanach może wyjąć z życiorysu ogrom godzin, czemu sprzyja atmosfera tajemniczości.

Jako gracz przejmujemy kontrolę nad okrętem i naszą pierwszą, składającą się z najemników załogą. Podczas przemierzenia coraz to mroczniejszych obszarów wód możemy napotkać liczne niebezpieczeństwa, czy to okręty naszych odwiecznych wrogów, czy bezlitosne i żądne krwi potwory. Gra została zaprojektowana na bazie trzech regionów, z których każdy składa się z 12, bardzo dużych map.

Bardzo estetyczna i stonowana grafika w dużym stopniu urozmaica rozgrywkę i dostarcza graczom niemałych wrażeń. Twórcy nie zapomnieli oczywiście o tych, którzy pragną poznać tajniki udoskonalania okrętów i stosownego wyposażania go. Istnieje bowiem możliwość rozwijania umiejętności załogi, możliwości okrętu i cech kapitana.

Jeśli pasjonuje cię podróżowanie po bezkresnych oceanach, poszukiwanie przygód czy zwyczajnie wcielenie się w rolę kapitana okrętu, to ta pozycja jest właśnie dla ciebie. Gra Pirate Storm wciąż znajduje się w fazie rozwoju, co daje perspektywy wprowadzenia nowych możliwości. Mimo wszystko gra jest w tematyce mocno oklepanej przez firmę BigPoint.

One Response to PIRATE STORM

  1. supergry-24 pisze:

    Wracają wspomnienia <3 sojusz Retsy pozdrawia ! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.