MAFIA CITY

Mafia City

Przenieś się do przesiąkniętej przemocą rzeczywistości, gdzie aby zaistnieć musisz wykazać się prawdziwą siłą i zdolnością nawiązywania kontaktów z wpływowymi ludźmi!

Dzięki City zyskujemy możliwość zasmakowania niepowtarzalnego, gangsterskiego klimatu, który od razu nasuwa nam na myśl liczne, kultowe już produkcje nawiązujące do mafijnej tematyki. Gra otwiera przed nami swoje podwoje zupełnie za darmo, oferując nam dostęp do mocno rozbudowanego silnika gry, który twórcy osadzili w bardzo prostym, ale funkcjonalnym interfejsie.

Swoje pierwsze kroki w grze warto postawić przy asystencji intuicyjnie zaprojektowanego samouczka, który zaznajomi nas z możliwościami rozgrywki i wskaże nam optymalną ścieżkę rozwoju. Głównym celem gry jest dążenie do rozwoju kierowanego przez nas gangstera po ścieżce jego mafijnej kariery. Musimy więc w możliwie najkrótszym czasie zyskać uznanie w przestępczym półświatku i pozyskać środki finansowe, które pozwolą nam zaistnieć. Dokonamy tego podejmując się różnych form rozwijania zdolności bohatera, zakupując dla niego stosowny sprzęt i pojazdy, których wybór jest bardzo szeroki.

Wszystkie te działania wpływają na jeden ogólny czynnik, którym jest siła. Od niej zależy to, jakich działalności przestępczych możemy się dopuścić i których przeciwników będziemy w stanie pokonać. Swoją karierę zaczniemy od imania się mniej poważnych przestępstw, jak proste kradzieże, by w konsekwencji móc brać udział w zorganizowanych atakach na przynoszące ogromny dochód obiekty. W sytuacji, gdy wejdziemy w ostre relacje z innymi gangsterami, zyskujemy możliwość przeprowadzania zamachów na ich zdrowie i życie. Przy czym, grabimy posiadane przez nich .

Taka forma zarobkowania może okazać się wspaniałą alternatywą, ale jest wyraźnym znakiem nienawiści, co może skutkować długą i wyczerpującą wojną. W swoich działaniach nie musimy się czuć osamotnieni, gdyż twórcy oddali do naszej dyspozycji system rodzin mafijnych, które zrzeszają pod jedną ideą wielu gangsterów z miasta. Taka forma organizacji to ogromna siła, z którą nie warto wchodzić w konflikt.

Nie zwlekaj już ani chwili, dołącz do wciąż rosnącej społeczności graczy Mafia City, by dać świadectwo swoich racji. Stąpaj rozważnie i zawsze podejmuje decyzje z pełną świadomością ich konsekwencji, abyś nie musiał za szybko pożegnać się ze swoim życiem.

Zagraj w MAFIA CITY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.