LORD OF ULTIMA

Lord of Ultima

of   to gra, w której naszym zadaniem jest wybudowanie potężnego i świetnie prosperującego miasta w epoce surowego i mrocznego średniowiecza.

Gracz musi zadbać o nieprzerwany i dostateczny dostęp miasta do wszelkich surowców, które są niezbędne do jakiejkolwiek rozbudowy. Surowce mogą być pozyskiwane w skutek własnej produkcji, własnego wydobycia lub poprzez możliwe do zawarcia umowy handlowe z sąsiednimi miastami. W grze Lord of Ultima uzyskujemy możliwość ekspansji na sąsiednie tereny, których przejmowania będzie warunkiem koniecznym dla dalszej rozbudowy naszego miasta.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Rozgrywka nie jest również pozbawiona wątków bitewnych. Gracz jest zobowiązany do walki z tysiącami innych graczy o wpływy i honor królestwa. Odpowiednie zabiegi dyplomatyczne mogą okazać się nieocenioną pomocą na wojennych szlakach.

One Response to LORD OF ULTIMA

  1. Artur napisał(a):

    Gra jest świetna! Strasznie rozbudowana. Trochę denerwują mnie te opcje premium, ale rozumię twórców – taki wielki projekt musi się jakoś zwrócić! Napewno spedze przy tym tytule jeszcze wiele czasu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.