Legends of Honor

Legends of Honor

W nękanym walką kraju, podzielonym pomiędzy 3 zwaśnione odłamy, przetrwanie i dostatek są przywilejem mocnych. W Legends of Honor zapory wznoszą się, a walą się w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, zgromadź wojska i przygotuj żołnierzy do !

Legends of Honor to gra na przeglądarkę internetową MMORPG, łącząca wartką akcję z budowaniem królestwa, w której natychmiastowe decyzje potrafią zdecydować o wspaniałym zwycięstwie lub przytłaczającej przegranej. Nie wszystkie potyczki zwycięża się na mieczem i toporem, a strategia budowy wspaniałego zamku jest równie istotna co strategia wygrywania wspaniałych bitew PvP. Jako pan twierdzy masz obowiązek stawiać ogromne budowle, rekrutować wojowników i dążyć do tego, aby mury wytrzymały napór bezwzględnych przeciwników. Czy dysponujesz tym, czego potrzeba, by stać się legendą honoru?

Legends of Honor sumuje w sobie walkę taktyczną, strategiczny rozwój i zarządzanie jednostkami, w związku z tym gracze muszą planować rozważnie każdy swój kolejny ruch i napadać na przeciwników bez wahania, bo w przeciwnym razie ich fort obróci się w stertę gruzu.

W grze dostępna jest obszerna mapa świata, która pozwala na bezproblemowe poruszanie się i szczegółowe planowanie bitew. Rekruci zdobywają premie do ataku i kary do obrony w zależności od typu terenu. Bohaterowie mogą urządzać w lasach pułapki na przeciwników oraz dostawać się na wzniesienia, by analizować okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu wrogich oddziałów.

W tej grze przeglądarkowej nie jesteś zobligowany wojować w pojedynkę. Złóż ślubowanie oddania jednej z trzech arystokratycznych frakcji i dołącz do sojuszy z graczami z całego globu, aby zjednoczonymi wojskami dominować w zaciekłych walkach PvP, które zobrazują żywot tych średniowiecznych światów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.