KRAINA WIKINGÓW

Kraina Wikingów

to wspaniale przygotowana pod względem audio-wizualnym pozycja, w której zarządzamy jedną z osad ulokowaną w pogrążonej w wojnie krainie.

Midgard wykreowany przez twórców na potrzeby , oczekuje na narodzenie swojego bohatera, który zaprowadzi tak bardzo upragniony dla tej krainy pokój. Kraina Wikingów to świat przepełniony elementami fantasy, opatrzony w magiczne i legendarne motywy. Podstawowym celem jest zapewnienie swojej osadzie dostatecznego rozwoju, umożliwiając jej pozyskiwanie wszelkich potrzebnych do rozbudowy surowców.

Twórcy gry przygotowali także mocno rozwinięte drzewko badań i technik walki, których poznawanie będzie miało odpowiednie konsekwencje w rozgrywce. Gracz musi zadbać o swojego bohatera, nieustannie wyposażać go w nowy oręż. Odpowiednio ciężka praca i zaangażowanie w realizacji poszczególnych zadań przyczyni się do dynamicznego rozwoju powierzonej graczowi osady.

Niejednokrotnie na drodze naszego bohatera staną inni śmiałkowie, którzy będą pretendowali to tytułu najpotężniejszego wikinga. Czy zdołasz im wszystkim podołać?

2 Responses to KRAINA WIKINGÓW

  1. Rafi pisze:

    Jak się zarejestrować oo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.