KOYOTL

Koyotl

Penetruj pozostawione przez cywilizacje tajemne korytarze i odkrywaj nowe, nieznane dotąd plemiona. Podróż przez ten świat nie będzie wyłącznie sielankowa, niejednokrotnie będziesz zmuszony dobyć broni i walczyć o swoje życie.

Tytułowy to desperat, który pragnie posiąść na własność moc pięciu, magicznych elementów. Gracz wciela się natomiast w rolę walecznego wojownika, który musi stanąć na jego drodze. Twórcy zaprojektowali wspaniały i barwny świat fantasy, który na każdym kroku będzie mógł zaskoczyć cię nowymi lokacjami i zadaniami.

Cała pozycja została zaprojektowana w pełni trójwymiarowej grafice, tak więc możemy dowolnie modyfikować prowadzoną przez nas postać. Rozpoczynając grę decydujemy się na to, za którą rasą chcemy się opowiedzieć i pozostajemy wierni temu wyborowi aż do końca. Każda z dostępnych ras jest posiadaczem magicznego elementu, o który zabiega Koyotl i pełni posługę jego strażnika. Wraz z postępem w grze otrzymujemy dostęp do nowych broni i do nowego uposażenia, które jest niezbędne w naszej misji.

Nie jesteśmy jednak zmuszeni do tego, aby stawiać czoło wrogowi w pojedynkę. Na każdym etapie gry możemy spotkać bohaterów, których być może uda nam się namówić na wspólną wędrówkę. Koyotl to gra oparta na indiańskiej kulturze, pełna wydarzeń i ogólnie rzecz ujmując, wyjątkowo udana pozycja dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.