KINGSAGE

KingsAge

to przeglądarkowa gra strategiczna, w które podejmujemy się kontroli z monarszego tronu nad początkowo małym królestwem.

Nasze włości to kilku poddanych, skromny zamek i gospodarstwo wystarczające dla zaspokojenia głodu mieszkańców. Głównym  więc celem rozgrywki   jest zapewnienie dynamicznego rozwoju dla powierzonej nam osady, czego dokonamy zapewniając jej najpierw nieprzerwany dostęp do surowców.

Nasze dążenia nie mogą przytłoczyć w nas świadomości tego, że jesteśmy otoczeni sporą rzeszą sąsiadów. Nieudolnie prowadzona dyplomacja może stać się przyczyną naszej klęski i początkiem długotrwałej, wyniszczającej wojny. Warto już na początku założyć sobie podstawowe cele w dyplomacji i skrupulatnie ich się trzymać.

Wyłącznie od nas zależy to, czy zechcemy angażować się w wojny, opiewać pokój lub głosić własną neutralność. Bądź świadomy tego, że w pamięci pokoleń pozostają imiona władców władających mądrze i sprawiedliwie. Czy jesteś gotowy, by podjąć się wyzwania i wziąć na siebie odpowiedzialność za los i życie poddanych?

One Response to KINGSAGE

  1. supergry-24 napisał(a):

    Ta gierka również jest Super 😉 Ogólnie warto w nią pograć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.