IMPERIUM NAFTOWE

Imperium Naftowe

 to ekonomiczna gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę potentata finansowego działającego na różnych płaszczyznach związanych z wydobyciem i dystrybucją ropy naftowej.

Poza dbałością o płynne wydobycie ropy i późniejszą jej dystrybucję gracz może zająć się także planowaniem działalności firmy na giełdzie akcyjnej. Pozycja ta bazuje na znanej szerokiemu gronu graczy grze Oil Empire, która cieszyła się ogromną popularnością i stała się podstawą dla wielu późniejszych, rozszarpywanych przez graczy produkcji.

W grach tego typu najważniejszą zasadą jest to, aby zawsze starać się być krok przed wszystkimi pozostałymi graczami i przewidywać zdarzenia, które mogą mieć miejsce. Pomimo całej legalnej działalności będziemy mogli również skorzystać z mniej konwencjonalnych metod działania. Twórcy zapewnili możliwość przeprowadzenia sabotażu w infrastrukturze naszych konkurentów, jak również działań zmierzających do pozyskania cennych informacji od przeciwników.

Jeśli jesteś gotowy podjąć się wyzwania i poprowadzić swój biznes drogą do miana naftowego mocarstwa, to zachęcam serdecznie do rejestracji.

Zagraj w IMPERIUM NAFTOWE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.