IMPERIA ONLINE

Imperia Online

Czy podejmiesz się misji zbudowania ogromnego imperium opartego na fundamencie monumentalnych budowli?

Rozpoczynając rozgrywkę w Imperia Online stajemy przed wyborem, który zaważy na całej naszej rozgrywce. Musimy opowiedzieć się po jednej z walczących ze sobą nacji, mamy więc do wyboru Nomadów lub Imperian. Akcja przenosi nas w czasy głębokiego średniowiecza, gdzie naszym zadaniem będzie przekształcenie otrzymanego skrawka ziemi w kwitnące imperium.

Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, dlatego wymaga od gracza nieustannego zaangażowania i gotowości do podejmowania decyzji w każdej chwili. Rozbudowę naszego miasta rozpoczynamy od zapewnienia mu stałego i płynnego dostępu do surowców. Wpływami swojego imperium może objąć, aż 25 dodatkowych prowincji.

Zwycięstwo natomiast przyniesie nam prowadzenie polityki pełnej równowagi, ograniczonej ekspansji i stabilności gospodarczej. Roztropny władca musi także cały czas żyć ze świadomością tego, iż atak ze strony sąsiada jest jak najbardziej możliwy, dlatego bardzo istotne jest posiadania wystarczającej liczby wojska do obrony naszych granic.

Twórcy gry przygotowali także mocno rozbudowane drzewko technologii, które ma ogromny wpływ na przebieg rozgrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.