IMMORTAL KING

Immortal King

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby stać się władcą potężnego imperium i zasługiwać na chwałę godną bogów, to właśnie zdobyłeś szansę na to, aby zrealizować swoje sny.

to wspaniała gra, w której wcielamy się w zarządcę osadzone w mitycznych czasach imperium. Zupełnie darmową rozgrywkę rozpoczynamy  na niezagospodarowanym kawałku ziemi, który za sprawą odpowiedniej polityki gospodarczej możemy przekształcić w wieczne imperium. Zdolność skutecznego zarządzania ludzkim kapitałem i zapasami surowców jest jedyną drogą do odniesienia sukcesu.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Kiedy już uda nam się zapewnić imperium stały i płynny dostęp do surowców, musimy podjąć się rekrutacji profesjonalne armii, z którą będziemy w stanie przejąć kontrolę nad sąsiednimi królestwami. Każda rozegrana bitwa to nieoceniony trening dla twoich wojowników, żadne pole treningowe nie zastąpi skuteczności szkoleniowej prawdziwej bitwy. Istotnym aspektem rozgrywki jest także dbałość o rozwój technologiczny, w grze Immortal King musimy być zawsze o krok przed naszymi oponentami.

Jeśli dostarczymy naszym oddziałom unikatowe uzbrojenie – owoc naszych badań, to zasieją oni niewyobrażalny chaos w szeregach wroga. Ciekawym urozmaiceniem jest fakt, iż spotkamy w niej wielu legendarnych i historycznych bohaterów starożytności, między innymi Kleopatrę czy Orfeusza.

Zadbaj więc o dochody swojego królestwa, nie pozwól na to by twoim poddanym kiedykolwiek zabrakło na stole strawy, a wojownikom postępowego uzbrojenia.

One Response to IMMORTAL KING

  1. Anonim napisał(a):

    dlaczego nie istnieje już ta wspaniała gra ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.