IKARIAM

Ikariam

Niezwykle przyjemnie i kolorowo wykonana gra strategiczna, w której naszym podstawowym zadaniem jest rozbudowa powierzonej nam małej osady, w kwitnące imperium.

Oczywiście, by tego dokonać musimy spełnić szereg warunków, począwszy od zapewnienia naszemu miastu stałego i regularnego dostępu do surowców. Rozpoczynając grę przenosimy się do antycznego świata, nawiązującego bardzo mocno do realiów starożytnej Grecji. Nasza osada ulokowana jest na jednej z bardzo wielu wysp, z którymi możemy nawiązać ścisłe stosunki dyplomatyczne opierające się na wymianie handlowej lub współpracy na płaszczyźnie militarnej.

Twórcy wyposażyli ją w mocno rozbudowane drzewko technologii, których identyfikowanie i zgłębianie odbywa się poprzez naukowców pracujących w naszej Akademii Naukowej. Jak to zwykle bywa, twoje sukcesy nie zawsze będą przyczyną radości dla twoich sąsiadów. Musisz zawsze wykazywać pełną gotowość do walki w obronie granic własnej wyspy, jak również ekspansji w celu zapewnienia sobie większych źródeł pozyskiwania surowców.

Do tych celów niezbędne jest utrzymanie zawodowej i wyspecjalizowanej armii, która będzie w stanie podołać wszelkim wyznaczonym dla niej zadaniom. Jeśli czujesz że jesteś gotowy na to, by podjąć się tak poważnego wyzwania, to bez chwili zwłoki, zupełnie za darmo wejdź do fantastycznego świata .

Studio Gameforge także tym razem przygotowało dla graczy bardzo prosty i przejrzysty interfejs, który uczyni grę łatwą i przyjemną od pierwszej chwili.

One Response to IKARIAM

  1. supergry-24 pisze:

    Sporo grałem w tą gierkę i świetnie spędziłem w niej czas, poznałem mnóstwo ludzi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.