GOALUNITED

Goalunited

Goalunited to wyjątkowo udany menadżer piłkarski, który daje graczowi szansę przejęcie kontroli nad karierą jednej z drużyn.

To , która w sporym stopniu sprawdza gracza pod kątem umiejętności zarządzania i podejmowania decyzji z pełną świadomością ich konsekwencji. Gra wymaga od nas sporego zaangażowania, obowiązki menadżerskie nie zamykają się w pilnowaniu kalendarza rozgrywek i modyfikacji składu drużyny.

Jako szefowie klubu będziemy odpowiedzialni za piłkarzy, pozyskiwanie sponsorów czy ustalanie formy treningów. Osiągnięcie najwyższej ligi jest bardzo czasochłonne i wymaga od nas zaangażowania w grę ogromnych nakładów czasu. Poza bezpośrednim zarządzaniem drużynom, naszym obowiązkiem jest także dbałość o domowy stadion i wszelkie kwestie finansowe.

Goalunited to pozycja zdecydowanie przeznaczona dla fanów piłki nożnej i gier tego gatunku, może nie być pociągająca dla pozostałych graczy. Jeśli lubisz rywalizację i zawsze czułeś w sobie powołanie do zarządzania piłkarską drużyną, to nie zwlekaj ani chwili i sprawdź swoje możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.