Forge of Empires

Forge of Empires

Chwyć w własne ręce początkowo małej wioski i jej osiedleńców, oraz analizuj jej wzrost przez epoki do rangi potężnej i rozkwitającej metropolii, po drodze nie stroniąc od potyczek, by zdominować całą krainę!

Grę w Forge of Empires możemy zacząć totalnie darmowo, podejmując się tylko szybkiej rejestracji i zatwierdzając regulamin rozgrywki. Jeśli pragniesz szybko odnotować sukces – musisz rozwinąć węzeł gospodarczy, który nie tylko zaspokoi potrzeby twoich poddanych, ale także pozwoli ci nająć wielką armię.W celu osiągnięcia pierwszeństwa nad wrogiem, musisz również pomyśleć o zainwestowaniu w technologii oraz wdrożenie kolejnych badań.

Zostaniesz postawiony nie tylko przed koniecznością prowadzenia ostrych bijatykach z wrogimi użytkownikami, ale również system gry postawi przed tobą szereg zdarzeń historyczny, których skutki musisz racjonalnie pokonać.Wyjątkowo cenne może okazać się także przystąpienie do jednego z wielu funkcjonujących sojuszy, lub zawiązanie własnego.Więc jeśli starczy ci siły i odwagi, to nie zwlekaj tylko ujarzmij wyzwanie, prowadząc swoją wioskę do zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.