FAST AND FURIOUS FIG

Fast & Furious FIG

Czy jesteś na tyle zdolny i odważny, by zapewnić sobie stały przypływ gotówki odstawiając za sobą swoich oponentów? and to bardzo dobra pozycja, która swoimi korzeniami sięga do kultowego filmu pod tym samym tytułem.

Poza uczestniczeniem w coraz to bardziej morderczych dla wozów wyścigach gracz będzie  także odpowiedzialny za prowadzenie wszelkich prac remontowych i modernizacyjnych. Cała rozgrywka obraca się wokół dwóch wartości, szacunku wśród kierowców i pieniędzy, które są niezbędne do dalszego rozwoju.  Twórcy zaprojektowali także  bardzo mocno rozbudowane drzewko technologii i modernizacji pojazdów, dzięki czemu modyfikacjom może zostać poddana każda część wozu.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Rejestracja w grze jest całkowicie darmowa i zajmuje dosłownie kilka sekund. Cały interfejs gry został przygotowany bardzo starannie, z czego wynika łatwość w jego opanowaniu. Po rozpoczęciu gry uzyskujemy możliwość uczestniczenia w początkowych starciach z wirtualnymi przeciwnikami. W wyścigach uczestniczymy wyłącznie biernie, oglądając je w grafice dwuwymiarowej.

to bardzo dobra pozycja dla tych, którzy swoje zainteresowania lokują w motoryzacji i przywiązują szczególną wagę do jakości rozgrywki, a nie samego jej kształtu.

2 Responses to FAST AND FURIOUS FIG

  1. Sharks pisze:

    Co tam panowie ta gra już upadla?? Bo miałem tam konto…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.