DRAKENSANG ONLINE

Drakensang Online

to stosunkowo nowa pozycja na polskiej arenie gier MMO, która cieszy się niesłabnącą popularnością od momentu powstania. Drakensang opiera się na oprogramowaniu Java, które jest niezbędne do funkcjonowania i zapewnia bardzo dużą jakość oprawy graficznej, co dostarcza niemałych doznań wizualnych.

Wszystkie mapy posiadają własną, dającą się poczuć atmosferę. Gracz wciela się w niestrudzonego wojownika, który powołany jest do walki z ogromem zjaw i potworów w drodze do osiągnięcia potęgi oraz chwały. Pozycja ta umożliwia graczom wybór postaci spośród kilku klas, znacznie różniących się od siebie sposobem walki i ogólnym przeznaczeniem.

Prawdopodobnie  wielu fanów gier RPG doznaje przyśpieszonego bicia serca na samą myśl o samej nazwie Drakensang, której internetowy odpowiednik próbuje zaistnieć w świecie MMO przypominając na pierwszy rzut oka, już samym interfejsem grę Diablo.  Zdecydowanie ta pozycja przyćmiewa wszystkie dotychczasowe projekty ze swojego gatunku. Grając w Drakensang Online trudno opierać się złudzeniu, że gramy w ważące setki megabajtów RPG.

One Response to DRAKENSANG ONLINE

  1. supergry-24 pisze:

    Mój znajomy mnie często namawia na tą grę mówi że jest świetna 😀 Może ktoś chce razem ze mną zacząć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.