DIGITAL FIGHTER

Digital Fighter

Chwyć za stery jednej z trzech dostępnych maszyn i wejdź do świata przepełnionego futurystycznymi scenami batalistycznymi.

Gra umożliwia nam uczestniczenie w trzech typach rozgrywek, które są zróżnicowane w formie.

Word – jest kilka rodzajów map tego typu, każda jest zupełnie innych gabarytów i została stworzona na odmiennym stopniu trudności. Wraz ze wzrostem poziomu mapy, rośnie także liczba pozyskiwanych na niej surowców, w tym Radium (szczątek).

Fight  – arena zaprojektowana z myślą o prowadzeniu tradycyjnych rozgrywek Deatch Match. Nie jest zbyt dużych rozmiarów i nie znajdziemy na niej żadnych wieżyczek bojowych.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Team – forma rozgrywki, w której dołączasz do jednej z drużyn i stajesz do walki z drużyną przeciwną. Gra toczy się do momentu, kiedy wszyscy zawodnicy jednej z drużyn zostaną unicestwieni.

Podczas naszym oczom dostępny jest tylko obszar najbliżej naszego pojazdu, reszta mapy ogarnięta jest mgłą. Przemieszczanie się po mapach wymaga więc od nas ogromnej koordynacji ruchów i uwagi, gdyż często możemy nie dostrzec w porę przeszkód, które stoją nam na drodze.

Celem rozgrywki jest pozyskiwanie punktów doświadczenia i wpisanie się coraz wyżej po szczeblach rankingu. Dzięki pozyskiwanemu złotu i Radium zyskujemy możliwość ulepszania swojego pojazdu, aby uczynić go jeszcze skuteczniejszym narzędziem walki. Bardzo przydatna okaże się w grze umiejętność skoordynowanego posługiwania się wszelkimi dodatkami, zarówno ofensywnymi jak i defensywnymi.

to bardzo ciekawa propozycja, zdecydowanie różna od tych, które znajdziemy na arenie polskich produkcji przeglądarkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.