BATTLEKNIGHT

BattleKnight

W grze Battleknight wcielamy się w rolę rycerza, którego będziemy musieli poprowadzić do chwały i sławy. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę uzyskujemy elementarne wyposażenie, które wraz z postępem będziemy mogli wymienić na lepsze.

Twórcy gry oddali do dyspozycji gracza decyzje jaką drogą pragną poprowadzić swojego rycerza. Możemy opowiedzieć się po stronie dobra, walcząc w charakterze obrońcy lub po stronie zła, walcząc jako napadający. Bardzo istotnym aspektem rozgrywki jest trening, który przyczynia się do wzrostu zdolności naszego bohatera.

Zadbamy o takie parametry jak siła, zręczność czy umiejętność władania bronią. W grze nie zabrakło także elementów magii i alchemii. Za zdobyte pieniądze możemy nabyć przeróżne eliksiry i mikstury, które ratują z opałów naszego bohatera. Twórcy gry przygotowali także rozbudowany system prowadzenia walki, gracz odpowiedzialny jest za wybór taktyki, ustawienia tarczy i sposobu ataku.

Miejscem regeneracji sił i planowania kolejnych działań jest kryjówka, którą wraz z początkiem gry otrzymujemy w zupełnie podstawowej wersji. Tylko od naszej woli zależy to, czy kryjówkę rozbudujemy i ulepszymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.