ALARM 112

Alarm 112

jest grą strategiczną, w której wcielamy się w dyspozytora miejskich służb ratunkowych, w których skład wchodzą: Straż Pożarna, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz wyspecjalizowane jednostki Służb Ratowniczych.

Dokonując zupełnie darmowej rejestracji otrzymujemy do własnej dyspozycji własne miasto, które od teraz będzie stanowiło rejon naszego działania, jak również pewną ilość kredytów i monet będących walutą w grze. Idąc za wskazówkami samouczka, nasze pierwsze pieniądze przeznaczamy na budowę remizy strażackiej i podejmujemy się pierwszych akcji gaśniczych. Wezwania, które trafią do naszej dyspozytorni zależą wyłącznie od tego, jakimi siłami na chwile obecną dysponujemy.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Najważniejszą cechą , jest możliwość kooperacji z innymi graczami. Na chacie możemy prosić o wsparcie inne miasta lub oferować w zamian swoje. Ponadto, jeśli nawiążemy znajomość z innym graczem, może on otrzymywać także wezwania, które pochodzą z rejonu naszego miasta.

Poza kredytami istnieje w grze także waluta premium – monety. Za monety możemy kupować pojazdy, przyśpieszać budowę lub trwanie akcji ratunkowych. Gra oferuje nam także wiele zadań kierowanych przez administrację, dzięki którym zdobywamy walutę premium.

Alarm112 to wspaniała pozycja dla wszystkich, którzy czują w sobie ducha walki o praworządność i pokój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.