Aion

Aion

Zrób użytek z własnych skrzydeł, tak aby niosły cię w odpowiednie lokacje i pozwoliły ci pozyskać chwałę w mrocznej rzeczywistości Arteia.
Arteia to mityczna kraina, w której rozgrywa się bezlitosna między ludami Asmodian i Elyos, niegdyś ze sobą zaprzyjaźnionymi.
Jakości gry możemy być przekonani, gdyż jest ona następną produkcją studia NC Soft – słynącego z takich gier jak Guild Wars czy Lineage. Swoją przygodę w rzeczywistości Aion rozpoczniesz wyborem jednej ze stron waśni, opowiesz się za dobrem lub złem i będziesz reprezentował swój lud przez całą grę. Następnie zdecydujesz, jaką profesję bohatera chciałbyś grać. Autorzy gry oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Magika, Wojownika i Duchownego, z których każda wyróżnia się unikalną kombinacją umiejętności i atrybutów. Kraina Aion zachwyca nas swoją podatnością i możliwościami penetracji, interakcja ze środowiskiem naturalnym prowadzi do sielankowego penetrowania wszystkich zakamarków .Tak więc potężny Aion stoi przed tobą otworem, będąc nafaszerowanym ogromem niestworzonych kreatur i silnych bossów, stojących na straży swoich ziem.
W tym świecie nikomu nie będzie brakowało również starć z innymi grającymi, reprezentantami konkurencyjnego ludu.
Nie zwlekaj więc ani chwili, lecz wkrocz do fantastycznego świata Aion, połącz się w gildie i , by ruszyć na podbój świata i unicestwić odwiecznego wroga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.