1100AD

1100AD

Przenieś się w czasy krwawych i bezlitosnych wypraw krzyżowych, gdzie przyjdzie ci stoczyć bój o sławę, honor i przetrwanie.

1000AD prowadzi nas w okres pełnego średniowiecza, gdzie wcielamy się w rolę suwerena władającego jednym z państw biorących udział w trwającej wojnie. Zapewniając naszemu królestwu stały dopływ surowców umożliwimy sobie wystarczający rozwój, aby odegrać w tym konflikcie znaczącą rolę i niejednokrotnie przyczynić się do odwrócenia losów wojny.

Szkoląc profesjonalną armię uzyskasz szansę poszerzania swoich granic bez skrupułów grabiąc i podbijając coraz to większe połacie terenu. Grę rozpoczynamy z małym skrawkiem ziemi, bardzo nieznacznie zagospodarowanym. Tylko dzięki mądrym i przemyślanym decyzjom twoi poddani będą mogli czuć się bezpieczni i pewni jutrzejszego dnia. Nie wolno zapominać ci o tym, że wokół twoich terenów rozlokowane są liczne miasta twoich wrogów, którzy wyczekują momentu w którym będą w stanie zadać cios twojemu państwu.

Prowadź dyplomację roztropnie, zawsze przewidując konsekwencje swoich decyzji.  1000AD to szlagierowa gra strategiczna, w którym wszystkie środki mają zmierzać ku temu, by stworzyć jak najbardziej rozwinięte i znaczące imperium. Czy jesteś gotowy, aby podjąć się wyzwania i zadecydować o losach twoich poddanych?

Sprawną ręką produkuj, wydobywaj, rekrutuj, zdobywaj i nieustannie podbijaj, a osiągniesz zamierzony cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.